спорт

Начало | спорт

В Англия

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-05-17

Ученичка от Ловеч, заедно със своя партньор ще участват в най-силния турнир в... В Англия

Ивайло и Ивайла

Ивайло и Ивайла от Троян станаха победители в държавното първенство по спортни... Ивайло и Ивайла

Голямо постижение на малки момичета

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-05-15

Наши лекоатлетки от Ловеч се класиха на първо място в зоналното първенство.... Голямо постижение на малки момичета

Пламъчета сини

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-05-08

В Ловеч ще се проведе състезанието "Пламъчета сини". Ще има над 500 деца -... Пламъчета сини

Мини състезание

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-04-27

Днес, нашият отбор по футбол от четвърти клас на НУ "Хаджи Генчо" - Тетевен,... Мини състезание

Турнира по волейбол за мъже

Томас Ахчиян, 17 г., Бургас | 2007-04-27

Турнир по волейбол за мъже ще се проведе на 30-ти март и 1-ви май в спортна зала... Турнира по волейбол за мъже

Турнир по баскетбол

Томас Ахчиян, 17 г., Бургас | 2007-04-26

10 софийски училища взеха участие в турнира "Зверска забивка". Играта бе много... Турнир по баскетбол

Да бъдеш най-добрия

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-04-26

Детският отбор на "Литекс" продължават да имат само победи в първенствата на... Да бъдеш най-добрия

Новият шампион

Преслав Апостолов, 10 г., Тетевен | 2007-04-21

Новият шампион по волейбол за мъже е "Лукойл Нефтохимик". Те са първи в... Новият шампион

Баскетболният турнир

Томас Ахчиян, 17 г., Бургас | 2007-04-20

На 22-ри април стартира баскетболният турнир "НЕСТЛЕ LION - Зверска забивка". На... Баскетболният турнир