спорт

Начало | спорт | СК "Ринг" е трети в България по кикбокс

СК "Ринг" е трети в България по кикбокс

Девора Милчева, 12 г., Каварна | 2008-01-29

Спортен клуб "Ринг"-Каварна е класиран на трето място в отборното класиране по кикбокс в България е отличен с купа и грамота, съобщи неговият треньор и председател Ердоан Демиров.
В неофициалното класиране за 2007 година каварненският клуб е поставен с 46,8 т. след "Лукойл" Икен" (София) и "Скорпион" (Плевен) от общо 42 клуба по кикбокс в страната. Демуров съобщи радостната новина след завръщането си от столицата, където на 19.01 е проведено общо събрание на Българската федерация по кикбокс и муай-тай.

За трета поредна година Каварна ще е домакин на на републиканско първенство по кикбокс стил фулконтакт за юноши младша и старша възраст, мъже и жени. Турнирът ще се проведе от 5-7 септември в зала "Олимпиада".