афиш

Начало | афиш | Театър „София“ обявява месец на детето

Театър „София“ обявява месец на детето

Аз детето | 2025-05-28

Театър „София“ обявява месец на детето

„През годините театър „София“ създаде своя традиция да посвещава целия месец юни на най-прекрасната и искрена публика – децата. Малчуганите имат възможност да се забавляват на детските ни спектакли, да се срещат с любимите си герои от приказките и да празнуват през целия месец“, казват от театъра.

Тазгодишната кампания ще се проведе със спектаклите „Феята от захарницата“ (по Катя Антонова, режисьор – Елза Лалева) – на 7, 15 и 29 юни, и „Чудните приключения на Пинокио“ (по Карло Колоди, режисьор – Елза Лалева) – на 8 и 22 юни. И петте представления са в „Сълза и смях“.

„Преди началото на представленията, в специална кутия, всяко детенце ще може да остави своя рисунка, писмо или стихотворение, адресирани до Феята Ванилия, Пинокио и техните приятели. А след края им, във фоайето на „Сълза и смях“, малчуганите ще могат да се срещнат с тях – любимите си герои от „Феята от захарницата“ и „Чудните приключения на Пинокио“, ще си поговорят с тях и ще се снимат заедно. На тръгване, ще получат подаръци“, допълват от трупата.

На 15 юни, след края на представлението, във фоайето на театър „Сълза и смях“, специален гост ще бъде Катя Антонова, автор на поредицата за феята Ванилия, за да се срещне с дечицата.



Коментари
0 коментара
Коментирай
Име*
Фамилия
Възраст
Град